امروز در یكی از سابتهای معتبر كشتی كچ درباره بازگشت كریس جریكو صحبتهایی شد كه كریس جریكو در همین راو این هفته قراردادش را امضا كرد و قرار شده راو بعد از Survivor Series حضور پیدا كنه.منبع سایت Wrestlezone
+ نوشته شده در  دوشنبه بیست و هشتم آبان 1386ساعت 16:30  توسط خودم |  14 نظر


نتایج مسابقات اسمکدان که امروز چهارشنبه 14 نوامبر 2007 مصادف با 23 آبان 1386 به شرح زیر است.

مطالبی که در این پست مشاهده می کنید بر گرفته شده از سایت رسلینگ زون می باشد و برای استفاده شما دوستان و همراهان نوشته شده است باشد که مورد توجه و استفاده شما یاران قرار بگیرد.

واقعه مورد بحث:دبلیو دبلیو ای اسمکدان

زمان حادث شدن :چهارشنبه 14 نوامبر 2007

منبع:پی دبلیو اینسایدر

بازی ها و نتایج مختصر آنها:

WWE Intercontinental Champion Jeff Hardy def. Finley

مسابقه اول اسمکدان امروز بین قهرمان کمربند بین قاره ای براند را یعنی جف هاردی و فینلی از براند اسمکدان برگزار شد که این بازی را قهرمان کمربند بین قاره ای یعنی جف هاردی از فینلی با قانون دی کیو برد تا به عنوان برنده بازی معرفی شود.

  
The Miz &. John Morrison def WWE Tag Team Champion MVP &. Matt Hardy

مسابقه دوم اسمکدان امروز بین قهرمانان کمربند تیمی براند اسمکدان یعنی مت هاردی و قهرمان کمربند آمریکا یعنی ام و ی پی و تیم که متشکل از براند ای سی دبلیو بود یعنی جان موریسن و دمز قرار گرفتند که این بازی را دمز و جان موریسن از براند ای سی دبلیو با برد خود تمام کردند و به عنوان برنده و قهرمان جدید کمربند تیمی براند اسمکدان معرفی شدند زیرا این مسابقه برای قهرمانی تیمی براند اسمکدان بود بدین ترتیب قهرمانان جدید کمربند تیمی اسمکدان دمز و جان موریسن هستند.
در پایان بازی و پس از قهرمانی تیمی توسط موریسن و دمز ام وی پی و مت هاردی که مشکلات زیادی با یکدیگر داشتند به دلیل از دست دادن کمربند تیمی یکدیگر را مقصر می دانستند به همین دلیل درگیری بین این دو پیش آمد که موفق این درگیری مت هاردی بود.

اندرتیکر که در سوروایورسریز با باتیستا قهرمان کمربند سنگین وزن مسابقه دارد به رینگ امد و در مورد این مسابقه صحبتهای کرد و برنامه از او پخش شد.

Rey Mysterio def. Ken Kennedy

مسابقه سوم اسمکدان امروز بین ری مستریو و کنی کندی از براند را برگزار شد که این بازی را ری مستریو با برد خود به پایان رساند تا به عنوان پیروز مسابقه معرفی شود.

Victoria &. WWE Women's champion Beth Phoenix def. Mickie James &. Torrie Wilson

مسابقه چهارم اسمکدان امروز بین دو تیم زنانه دبلیو دبلیو ای برگزار شد در این مسابقه تیم ویکتوریا از براند اسمکدان و قهرمان کمربند زنان و دبلیو دبلیو ای از براند را یعنی بت فینکس در مقابل مکی جیمز از براند را و توری ویلسون از براند اسمکدان برگزار شد که درنهایت این تیم زنان بیت فینکس و ویکتوریا بود که بازی را به نفع خود تمام کرد و به عنوان برنده مسابقه معرفی شدند.

برنامه ای جالب هم انجام شد که طی آن در این برنامه هونسل واگل و کریت گالی در آن شرکت کردند.

WWE World Heavyweight Champion Batista def. Mark Henry

مسابقه پنجم اسمکدان امروز بین قهرمان سنگین وزن دبلیو دبلیو ای یعنی باتیستا و مارک هنری برگزار شد که این بازی را در نهایت باتیستا در کمترین زمان ممکن و به راحتی از حریف قدرتمند خود برد و به عنوان پیروز میدان نامش خوانده شد در این بازی باتیستا بسیار عصبانی بود و بسیار قدرتمند ظاهر شد بعد از پایان مسابقه باتیستا با عصبانیت به مارک هنری حمله برد و وی را کتک زد و اسمکدان به پایان رسید

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 2 فروردین 1390    | توسط: رنجبر    |    |
نظرات()